Choď na obsah Choď na menu
 


Možné zdroje nebezpečia

Andulku nemusíte chrániť len v klietke, dobrou potravou,original.jpg starostlivosťou - pred chorobami, ale môžete ju tiež ochrániť vonku vo vašom byte, kde je andulka sama, prípadne s partnerom a nikdy neviete čo sa môže stať. Tomu ale môžete zabrániť dostatočne bezpečným priestorom. V rubrike Prvý let ste sa už mohli dočítať niečo také, ako zavrieť okná, odstrániť jedovaté rastliny atď. Túto vám dávam tabuľky (vlastnoručne robené :D), kde máte zhrnuté, nebezpečné veci kde sa váš papagáj pohybuje...

 

mozne-zdroje-nebezpecia.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 mozne-zdroje-nebezpecia2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nevrátia sa do klietky

(andulky, 23. 4. 2017 12:44)

Ahojte :-) Mám 3 andulky, každý deň ich pustím lietať po izbe ale nechcú sa vrátiť do klietky.Skúšam im tam dávať šalát,ovocie,krmivo ale nechcú to :-(.Nakoniec ich do klietky dám tak, že keď je v izbe tma tak ich chytím, ale potom sa ma boja.Viete mi poradiť ako ich môžem dostať do klietky ?
Ďakujem.

Akú zimu znesú andulky v klietke, ktorá je umiestnená na uzavretom balkone kdeš sa ale nekúri a vonku je -15 stupňov

(Marian Dic, 7. 1. 2017 18:04)

Umiestnenie klietky- akú najnižšiu teplotu potrebuju-resp. znesú andulky

je to velmi naliehave

(ivana zboncakova, 7. 3. 2016 18:10)

moje andulka sa mi neda ochcit ,lebo ked som tuto stranku nepoznala a niesla som ju v krabicke a krutila som ju co mam teraz robit.

prosím o radu

(mlada anudlka, 9. 5. 2013 17:03)

Prosím vás vie niekto či je potrebné dávať podstielku alebo pileninu či už hoblinu do búdky keď sa začnú liahnuť z vajíčok lebo moja andulka v kuse keď idem pozreť tak mi vlezie naspäť do búdky, takže musím pozerať keď je tam aj ona. Preto neviem ako tam mám dať podstielku keď sa stále vracia do búdky. No a dnes som spravil neviem či dobre pretože som kvôli tomu celú klietku a s búdkou otočil o 360 stupňou a vájíčka som už druhý raz naprával rukami. Ale stále je v búdke

Prosím aby mi niekto skúsený poradil
Ďakujem

Re: prosím o radu

(agent002, 17. 4. 2015 10:07)

nie netreba andulka si vajíčka zohreje sama

MALé ANDULKY

(agent002, 17. 4. 2015 10:06)

mala som male 2 andulky a zomreli mi preco boli asi hladmne

Já je hlídám

(Karolína, 22. 3. 2013 17:52)

Nikdy bych nenechala své andulky samotné a když jdu do školy tak jsou v bezpečí. Na zem nelétají a dveře je přestávají zajímat. To ostatní buď nemáme nebo to máme pod kontrolou. :)Je to poučný článek:)

pekne

(lucka kandrayova, 24. 2. 2013 12:42)

Skvele rady! =)